Grafik

DOJO GŁÓWNE, ul. Broniewskiego 24a – treningi w ramach PZK i PZKB
Poniedziałek
KARATE dzieci początkująca 16.30-17.15
Trener
Klaudia Bajrasz
KARATE młodzież / dorośli zaawansowana 17.30-18.45
Trener
Patrycjusz Mostek
KICKBOXING grupa I 19.00-20.00
Trener
Mateusz Kosturek
KICKBOXING grupa II 20.15-21.15
Trener
Mateusz Kosturek
Wtorek
KARATE dzieci początkująca 16.00-16.45
Trener
Sławomir Idzik
KARATE dzieci średniozaawansowana młodsza 17.00-17.45
Trener
Sławomir Idzik
KARATE średniozaawansowana starsza 18:00-18.45
Trener
Sławomir Idzik
CROSS FIGHT grupa I trening dla dla każdego 19.00-19.45
Trener
Sławomir Idzik
CROSS FIGHT grupa II trening dla każdego 20.00-20.45
Trener
Sławomir Idzik
Środa
KARATE dzieci początkująca 16.30-17.15
Trener
Klaudia Bajrasz
KARATE młodzież / dorośli zaawansowana 17.30-18.45
Trener
Patrycjusz Mostek
KICKBOXING grupa I 19.00-20.00
Trener
Mateusz Kosturek
KICKBOXING grupa II 20.15-21.15
Trener
Mateusz Kosturek
Czwartek
KARATE dzieci początkująca 16.00-16.45
Trener
Sławomir Idzik
KARATE dzieci średniozaawansowana młodsza 17.00-17.45
Trener
Sławomir Idzik
KARATE średniozaawansowana starsza 18.00-18.45
Trener
Sławomir Idzik
CROSS FIGHT grupa I trening dla każdego 19.00-19.45
Trener
Sławomir Idzik
CROSS FIGHT grupa II trening dla każdego 20.00-20.45
Trener
Sławomir Idzik
Piątek
GRUPA ZAWODNICZA (terminy wg trenera) 17.00-17.45
Trener
GRUPA ZAWODNICZA (terminy wg trenera) 18.00-18.45
Trener
KICKBOXING SPARINGI / TRENING SIŁOWO-WYTRZYMAŁOŚCIOWY 19.00-20.30
Trener
Mateusz Kosturek
KARATE SPARINGI / TRENING SIŁOWO-WYTRZYMAŁOŚCIOWY 19.00-20.30
Trener
Sławomir Idzik
Sobota
GRUPA ZAWODNICZA (terminy wg trenera) 7.00-9.00
Trener
Patrycjusz Mostek
Szkoła Podstawowa nr 18, Rzeszów Ul. Bł. Karoliny 21
Poniedziałek
OYAMA KARATE grupa początkująca 15.15-16.00
Trener
Sławomir Idzik
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 16.00-17.00
Trener
Sławomir Idzik
Wtorek
Środa
OYAMA KARATE grupa początkująca 15.15-16.00
Trener
Sławomir Idzik
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 16.00-17.00
Trener
Sławomir Idzik
Czwartek
Piątek
Sobota
ZSP nr 5 Rzeszów, ul. Pelczara 3 – zajęcia wstrzymane
Poniedziałek
Wtorek
OYAMA KARATE grupa początkująca 16.30-17.30
Trener
Krystian Niemiec
OYAMA KARATE grupa zaawansowana 17.30-18.30
Trener
Krystian Niemiec
Środa
Czwartek
OYAMA KARATE grupa początkująca 16.30-17.30
Trener
Krystian Niemiec
OYAMA KARATE grupa zaawansowana 17.30-18.30
Trener
Krystian Niemiec
Piątek
Sobota
ZS im. Jana Pawła II w Babicy, Babica 102 – zajęcia wstrzymane
Poniedziałek
OYAMA KARATE grupa początkująca 14.15-15.00
Trener
Patryk Kosturek
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 15.00-16.00
Trener
Patryk Kosturek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
OYAMA KARATE grupa początkująca 13.30-14.15
Trener
Patryk Kosturek
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 14.15-15.15
Trener
Patryk Kosturek
Sobota
Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Bulwarowa, Rzeszów – zajęcia wstrzymane
Poniedziałek
OYAMA KARATE dzieci początkująca 17.00 - 18.00
Trener
Piotr Kuczmenda
Wtorek
Środa
OYAMA KARATE dzieci początkująca 17.00 - 18.00
Trener
Piotr Kuczmenda
Czwartek
Piątek
Sobota
Zespół Szkół w Kielanówce, Kielanówka 111 – zajęcia wstrzymane
Poniedziałek
Wtorek
OYAMA KARATE dzieci młodsza początkująca 14.10 - 14.55
Trener
Mateusz Kosturek
OYAMA KARATE dzieci starsza początkująca 14.55 - 15.40
Trener
Mateusz Kosturek
Środa
Czwartek
OYAMA KARATE dzieci młodsza początkująca 14.10 - 14.55
Trener
Mateusz Kosturek
OYAMA KARATE dzieci starsza początkująca 14.55 - 15.40
Trener
Mateusz Kosturek
Piątek
Sobota
Szkoła Podstawowa w Siedliskach – zajęcia wstrzymane
Poniedziałek
OYAMA KARATE dzieci początkująca 13.00 - 13.45
Trener
Mateusz Kosturek
Wtorek
Środa
OYAMA KARATE dzieci początkująca 14.00 - 14.45
Trener
Mateusz Kosturek
Czwartek
Piątek
Sobota