Grafik

DOJO GŁÓWNE, ul. Broniewskiego 24a
Poniedziałek
OYAMA KARATE dzieci początkująca I 16.30-17.15
Trener
Klaudia Bajrasz
OYAMA KARATE dzieci średniozaawansowana młodsza 17.15-18.15
Trener
Klaudia Bajrasz
OYAMA KARATE dzieci zaawansowana 18:15-19.15
Trener
Klaudia Bajrasz
CROSS FIGHT TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWO-SIŁOWY grupa I trening dla kobiet 19.15-20.15
Trener
Sławomir Idzik
CROSS FIGHT TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWO-SIŁOWY grupa II trening dla każdego 20.15-21.15
Trener
Sławomir Idzik
Wtorek
OYAMA KARATE dzieci początkująca II 16.30-17.15
Trener
Sławomir Idzik
OYAMA KARATE junior zaawansowana 17.15-18.15
Trener
Iwona Mostek
OYAMA KARATE młodzież / dorośli zaawansowana 18.15-19.30
Trener
Patrycjusz Mostek
STRETCHING młodzież / dorośli 19.30-20.15
Trener
Patrycjusz Mostek
KICKBOXING młodzież / dorośli 20.15-21.15
Trener
Mateusz Kosturek
Środa
OYAMA KARATE dzieci początkująca I 16.30-17.15
Trener
Klaudia Bajrasz
OYAMA KARATE dzieci średniozaawansowana młodsza 17.15-18.15
Trener
Klaudia Bajrasz
OYAMA KARATE podstawy kihon i kumite młodzież/dorośli 18.15-19.15
Trener
Sławomir Idzik
CROSS FIGHT TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWO-SIŁOWY grupa I trening dla każdego 19.15-20.15
Trener
Sławomir Idzik
CROSS FIGHT TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWO-SIŁOWY grupa II trening dla każdego 20.15-21.15
Trener
Sławomir Idzik
Czwartek
OYAMA KARATE dzieci początkująca II 16.30-17.15
Trener
Sławomir Idzik
OYAMA KARATE junior zaawansowana 17.15-18.15
Trener
Iwona Mostek
OYAMA KARATE młodzież / dorośli zaawansowana 18.15-19.30
Trener
Patrycjusz Mostek
STRETCHING młodzież / dorośli 19.30-20.15
Trener
Patrycjusz Mostek
KICKBOXING młodzież / dorośli 20.15-21.15
Trener
Mateusz Kosturek
Piątek
Trener
OYAMA KARATE dzieci zaawansowana 17.15-18.15
Trener
Klaudia Bajrasz
OYAMA KARATE podstawy kihon i kumite młodzież/dorośli 18.15-19.15
Trener
Sławomir Idzik
SPARINGI TRENING SIŁOWO-WYTRZYMAŁOŚCIOWY OYAMA KARATE 19.15-20.45
Trener
Sławomir Idzik
SPARINGI TRENING SIŁOWO-WYTRZYMAŁOŚCIOWY KICKBOXING 19.15-20.45
Trener
Sławomir Idzik
Sobota
OYAMA KARATE GRUPA ZAWODNICZA (terminy wg trenera) 7.00-9.00
Trener
Patrycjusz Mostek
Szkoła Podstawowa nr 18, Rzeszów Ul. Bł. Karoliny 21
Poniedziałek
OYAMA KARATE grupa początkująca 15.15-16.00
Trener
Sławomir Idzik
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 16.00-17.00
Trener
Sławomir Idzik
Wtorek
Środa
OYAMA KARATE grupa początkująca 15.15-16.00
Trener
Sławomir Idzik
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 16.00-17.00
Trener
Sławomir Idzik
Czwartek
Piątek
Sobota
ZSP nr 5 Rzeszów, ul. Pelczara 3
Poniedziałek
Wtorek
OYAMA KARATE grupa początkująca 16.30-17.30
Trener
Krystian Niemiec
OYAMA KARATE grupa zaawansowana 17.30-18.30
Trener
Krystian Niemiec
Środa
Czwartek
OYAMA KARATE grupa początkująca 16.30-17.30
Trener
Krystian Niemiec
OYAMA KARATE grupa zaawansowana 17.30-18.30
Trener
Krystian Niemiec
Piątek
Sobota
ZS im. Jana Pawła II w Babicy, Babica 102
Poniedziałek
OYAMA KARATE grupa początkująca 14.15-15.00
Trener
Patryk Kosturek
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 15.00-16.00
Trener
Patryk Kosturek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
OYAMA KARATE grupa początkująca 13.30-14.15
Trener
Patryk Kosturek
OYAMA KARATE grupa średniozaawansowana 14.15-15.15
Trener
Patryk Kosturek
Sobota
Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Bulwarowa, Rzeszów
Poniedziałek
OYAMA KARATE dzieci początkująca 17.00 - 18.00
Trener
Piotr Kuczmenda
Wtorek
Środa
OYAMA KARATE dzieci początkująca 17.00 - 18.00
Trener
Piotr Kuczmenda
Czwartek
Piątek
Sobota
Zespół Szkół w Kielanówce, Kielanówka 111
Poniedziałek
Wtorek
OYAMA KARATE dzieci młodsza początkująca 14.10 - 14.55
Trener
Mateusz Kosturek
OYAMA KARATE dzieci starsza początkująca 14.55 - 15.40
Trener
Mateusz Kosturek
Środa
Czwartek
OYAMA KARATE dzieci młodsza początkująca 14.10 - 14.55
Trener
Mateusz Kosturek
OYAMA KARATE dzieci starsza początkująca 14.55 - 15.40
Trener
Mateusz Kosturek
Piątek
Sobota
Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Poniedziałek
OYAMA KARATE dzieci początkująca 13.00 - 13.45
Trener
Mateusz Kosturek
Wtorek
Środa
OYAMA KARATE dzieci początkująca 14.00 - 14.45
Trener
Mateusz Kosturek
Czwartek
Piątek
Sobota