Sekcje

oyama karate

ZAPRASZAMY DZIECI OD 4-GO ROKU ŻYCIA NA ZAJĘCIA OYAMA KARATE DLA NAJMŁODSZYCH !

Czy Twoje dziecko ma nadmiar energii, który nie wiesz jak spożytkować? A może ma wady postawy lub problemy z koncentracja i dyscypliną? Jeśli tak to treningi Oyama Karate są idealnym rozwiązaniem dla Twojego malucha !! W stylu Oyama obowiązuje autorski system szkolenia dzieci już od najmłodszych lat, dostosowany do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Zajęcia te są doskonałym startem w przyszłe zdrowe i sportowe życie dziecka.

ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ ORAZ DOROSŁYCH ! WSZYSTKIE POZIOMY ZAAWANSOWANIA !

kickboxing

ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ ORAZ DOROSŁYCH ! KICKBOXING – trening walki dla każdego ! Chcesz być pewnym siebie w każdej sytuacji, podejmować wyzwania – przyjdź i trenuj z Nami. WSZYSTKIE POZIOMY ZAAWANSOWANIA !

CROSSFIGHT

CROSS – FIGHT – TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY Z ELEMENTAMI SZTUK WALKI I SAMOOBRONY ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ ORAZ DOROSŁYCH !

FItFIGHT

FIT FIGHT – zajęcia przeznaczone głównie dla kobiet, zawierające w swojej koncepcji elementy treningu ogólnorozwojowego połączonego z podstawowymi technikami kickboxingu oraz samoobrony. Jest to dynamiczny trening nastawiony na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, kształtowanie smukłej sylwetki (pośladki, brzuch, uda), wzmocnienie mięśni oraz poprawę swojej kondycji. Podczas treningu dodatkowo poznajemy techniki kopnięć oraz ciosów bokserskich, zapoznajemy się z samoobroną w sytuacjach krytycznych. Są to idealne zajęcia dla osób, które potrzebują wyładować nagromadzoną energię oraz wyrzucić z siebie złość, a jednocześnie pomagają poczuć się bezpieczniej.

ZAPRASZAMY PANIE W KAŻDYM WIEKU